Showing 76–90 of 653 resultsSorted by price: low to high
Rosalie Writing Desk
| Weight | 88.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 56 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | White Caps |
| Style | Cottage |
| Collection | Rosalie |
| Features | Power |
Nathan Oak Iron Scalloped Desk – 3 Drawers, Cerused Dark Gray
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 60 × 31 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Nathan |
| Features | Storage |
Bonanza 2-drawer Laptop/tablet Desk With Charging Station – BB27-778
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 52 × 30 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Merlot |
| Style | Transitional |
| Collection | Bonanza |
| Features | Power |
Bonanza 2-drawer Laptop/tablet Desk With Charging Station – BB28-778
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 52 × 30 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cherry |
| Style | Transitional |
| Collection | Bonanza |
| Features | Power |
Wimberley Executive Desk
| Weight | 260.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 66 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Pavestone |
| Style | Updated Classics |
| Collection | Wimberley |
| Features | Power |
Bonanza 2-drawer Laptop/tablet Desk With Charging Station – BB29-778
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 52 × 30 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | White |
| Detail Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Bonanza |
| Features | Power |
Salvador Mindi Wood Desk – 2 Drawers, Dark Brown
| Weight | 83.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 60 × 30.25 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Salvador |
| Features | Champagne-toned drawer pull adds a refined, modern accent to the minimalist design, Crafted with a rich dark brown finish for a sleek and sophisticated look, Perfectly suited for home offices or study spaces with its compact, functional design, Sturdy metal bracket-style legs provide lasting support and stability, Two spacious drawers to keep essentials organized and your workspace clutter-free |
Home Office
| Weight | 90.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 56.5 × 36 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Hazelwood |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Intrigue |
| Features | Power |
Domaine Secretary Desk
| Dimensions | 22 × 38 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Cream |
| Detail Color | Light Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Domaine |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...