Showing 1–15 of 33 resultsSorted by price: low to high
Modern Farmhouse Complete Desk Set
| Weight | 536 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dusty Charcoal w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Storage |
Modern Farmhouse Drawer Chair Side Table
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 26 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dusty Charcoal w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Storage |
Modern Farmhouse Pet Feeder
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 32 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dusty Charcoal w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Storage |
Modern Farmhouse Console Swivel Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 25 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dusty Charcoal w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Swivel |
Modern Farmhouse 2 Piece Hall Tree Set
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36 × 78 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dusty Charcoal w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Storage |
Modern Farmhouse Opt 3 Piece Set
| Weight | 167 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dusty Charcoal w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Storage |
Modern Farmhouse 4 Piece Set
| Weight | 225 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dusty Charcoal w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Swivel |
Modern Farmhouse Leaning Bookcase
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 24 × 72 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dusty Charcoal w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Storage |
Modern Farmhouse Oversized Square Cocktail Table
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 18 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dusty Charcoal w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...