Showing 16–30 of 33 resultsSorted by price: low to high
Modern Farmhouse Drum End Table
| Weight | 44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dusty Charcoal w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Storage |
Modern Farmhouse Hall Tree Base
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 33 × 15 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dusty Charcoal w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Storage |
Modern Farmhouse Hall Tree Top
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36 × 78 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dusty Charcoal w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Storage |
Modern Farmhouse 8 Drawer Dresser
| Weight | 242 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 68 × 38 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dusty Charcoal w/ Heavy Distressing |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Modern Farmhouse |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...