Showing 16–21 of 21 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 225 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 72.5 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Ecru |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 36 × 36 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ecru |
| Style | Modern |
| Collection | Ingrid |
| Features | Swivel |