Showing all 9 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 26 × 25.13 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Eggshell |
| Style | Glamorous Transitional |
| Collection | Silhouette |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 25.75 × 23.25 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Eggshell |
| Style | Transitional |
| Collection | Silhouette |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 25.75 × 23.25 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Eggshell |
| Style | Transitional |
| Collection | Silhouette |
| Features | Fabric |