Showing 16–30 of 37 resultsSorted by price: low to high
Indy Fabric Sofa
| Dimensions | 41 × 96 × 27.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Greige |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Asher Fabric Sofa
| Dimensions | 41.5 × 89 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Greige |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Asher Fabric Sofa Without Pillows
| Dimensions | 41.5 × 89 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Greige |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Joli Fabric Sectional
| Dimensions | 107.5 × 137.5 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Greige |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...