Showing 1–15 of 37 resultsSorted by price: low to high
Germain Fabric Sectional
| Dimensions | 107 × 140 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Greige |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Palisades Fabric Sectional
| Dimensions | 133 × 133 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Greige |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Andie Fabric Sectional
| Dimensions | 110.5 × 180 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Greige |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Indy Fabric Sectional
| Dimensions | 120.5 × 158 × 31.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Greige |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Prague Fabric Chair 1/2
| Dimensions | 42.5 × 51.5 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Greige |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Prague Fabric Sofa
| Dimensions | 42.5 × 107.5 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Greige |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Prague Fabric Sofa Without Pillows
| Dimensions | 42.5 × 107.5 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Greige |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Arles Fabric Sofa
| Dimensions | 40 × 92 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Greige |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Arles Fabric Sofa Without Pillows
| Dimensions | 40 × 92 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Greige |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Andie Fabric Bumper Ottoman
| Dimensions | 39.5 × 39.5 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Greige |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...