Showing all 6 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 42 × 42 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Hampstead Dove Fabric |
| Style | Fabric |
| Features | Power, Power Footrest |
| Dimensions | 42 × 66 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Hampstead Dove Fabric |
| Style | Fabric |
| Features | Power, Power Footrest |
| Dimensions | 42 × 90 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Hampstead Dove Fabric |
| Style | Fabric |
| Features | Power, Power Footrest |