Showing 16–30 of 57 resultsSorted by price: low to high
Shaker Lakes Queen Panel Bed, Dresser & Mirror, Night Stand
| Weight | 442 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Power |
Shaker Lakes 9 Drawer Chesser
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 54 × 46 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Storage |
Shaker Lakes 5 Drawer Chest
| Weight | 182 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 56 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Storage |
Shaker Lakes Bed Bench
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 53 × 19 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Storage |
Shaker Lakes Nightstand w/ Charging Station
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 28 × 28 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Power |
Load more products
Loading...