Showing 31–45 of 57 resultsSorted by price: low to high
Shaker Lakes Panel Back Side Chair (RTA)
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 19 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Fabric |
Shaker Lakes Buffet
| Weight | 211 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 42 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Storage |
Shaker Lakes Bunching Display Cabinet
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36 × 76 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Storage |
Shaker Lakes 2 Piece Bunching Cabinet Set
| Weight | 387 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 76 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Storage |
Shaker Lakes 5 Piece Double Pedestal Table Set
| Weight | 391 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Fabric |
Shaker Lakes 5 Piece Rectangular Table Set
| Weight | 341 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Fabric |
Shaker Lakes 7 Piece Double Pedestal Table Set
| Weight | 470 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Fabric |
Shaker Lakes 7 Piece Rectangular Table Set
| Weight | 420 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Fabric |
Shaker Lakes Opt 5 Piece Double Pedestal Table Set
| Weight | 435 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Fabric |
Shaker Lakes Opt 5 Piece Rectangular Table Set
| Weight | 385 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...