Showing 46–57 of 57 resultsSorted by price: low to high
Shaker Lakes Opt 7 Piece Double Pedestal Table Set
| Weight | 536 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Fabric |
Shaker Lakes Opt 7 Piece Rectangular Table Set
| Weight | 486 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Fabric |
Shaker Lakes 3 Piece Set
| Weight | 180 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Storage |
Shaker Lakes Cocktail Table
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 50 × 18 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Storage |
Shaker Lakes End Table
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Storage |
Shaker Lakes Sofa Table
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 56 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Storage |
Shaker Lakes 82 Inch TV Console
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 82 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Customizable, Storage |