Showing 136–150 of 1068 resultsSorted by price: low to high
James Power Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Meyer Modular Sofa – 694
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Red |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Contemporary |
| Collection | Meyer |
| Features | Customizable, Fabric |
Lancer Wall Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Wall Hugger |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Natalie Loveseat – 630491
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 63.5 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Transitional |
| Collection | Natalie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Soren Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 232 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 89 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
James Sectional – 521
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Detail Color | Lead |
| Style | Contemporary |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Reclining, Power |
James Reclining Loveseat w/ Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Leather |
Load more products
Loading...