Showing all 15 resultsSorted by price: low to high
Tempo Bench
| Dimensions | 20 × 56 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Larza |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Tempo |
| Features | Fabric |
Tempo Panel Bed King
| Dimensions | 100.88 × 83.25 × 56 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Larza |
| Style | Rustic Modern |
| Bed Size | King |
| Collection | Tempo |
| Features | Fabric |
Tempo Side Chair
| Dimensions | 24.44 × 22.5 × 32.69 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Larza |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Tempo |
| Features | Fabric |
Tempo Arm Chair
| Dimensions | 24.38 × 25 × 33.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Larza |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Tempo |
| Features | Fabric |
Tempo Panel Bed Queen
| Dimensions | 100.88 × 67.25 × 56 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Larza |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Tempo |
| Features | Fabric |
Tempo Panel Bed California King
| Dimensions | 104.88 × 79.25 × 56 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Larza |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | California King |
| Collection | Tempo |
| Features | Fabric |