Showing 31–45 of 941 resultsSorted by price: low to high
Dovetail Standing Dresser – 750-004
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 44 × 46 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Java |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Dovetail Chest – 750-115
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 41.5 × 53 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Java |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Bungalow Home By Ben & Erin Napier Laptop Desk – 740-778
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.25 × 24 × 52 in |
| Brand | LMCo Home by Ben & Erin Napier |
| Color | Gray |
| Detail Color | Folkstone |
| Style | Craftsman/Bungalow |
| Collection | Bungalow Home by Ben & Erin Napier |
| Features | Storage |
Dovetail Night Stand – 750-227
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 30 × 26 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Java |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Bungalow Home By Ben & Erin Napier Chest – 5 Drawer – 741-115
| Weight | 167 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 18.88 × 42 in |
| Brand | LMCo Home by Ben & Erin Napier |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dover Grey Two Tone |
| Style | Traditional |
| Collection | Bungalow Home by Ben & Erin Napier |
| Features | Storage |
Heritage Bureau – 9 Drawer – 112-003
| Weight | 238 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 62 × 44.25 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cobblestone Oak |
| Style | Traditional |
| Collection | Heritage |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...