Showing 46–60 of 941 resultsSorted by price: low to high
Heritage Chest – 5 Drawer – 112-115
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 43 × 54.5 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cobblestone Oak |
| Style | Traditional |
| Collection | Heritage |
| Features | Storage |
Dovetail Standing Dresser – 751-004
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 44 × 46 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mystic Grey |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Dovetail Chest – 751-115
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 41.5 × 53 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mystic Grey |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Dovetail Night Stand – 751-227
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 30 × 26 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mystic Grey |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...