Showing all 10 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 40 × 41 in |
| Brand | Elements |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Hornet |
| Features | Fabric, Glider, Manual Reclining |
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 75 × 41 in |
| Brand | Elements |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Hornet |
| Features | Fabric, Manual Reclining, Storage |
| Weight | 233 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 41 in |
| Brand | Elements |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Hornet |
| Features | Fabric, Manual Reclining |
| Brand | Elements |
|---|---|
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Hornet |
| Features | Fabric, Manual Reclining, Storage |
| Brand | Elements |
|---|---|
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Hornet |
| Features | Fabric, Manual Reclining, Storage |
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 40 × 41 in |
| Brand | Elements |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Hornet |
| Features | Fabric, Glider, Manual Reclining |
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 75 × 41 in |
| Brand | Elements |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Hornet |
| Features | Fabric, Manual Reclining, Storage |
| Weight | 233 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 41 in |
| Brand | Elements |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Hornet |
| Features | Fabric, Manual Reclining |
| Brand | Elements |
|---|---|
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Hornet |
| Features | Fabric, Manual Reclining, Storage |
| Brand | Elements |
|---|---|
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Hornet |
| Features | Fabric, Manual Reclining, Storage |