Showing 46–60 of 69 resultsSorted by price: low to high
Embrace Massage Chair in Charcoal PU
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 30 × 45 in |
| Brand | Elements |
| Color | Gray |
| Style | Modern |
| Collection | Embrace |
| Features | Massage |
Embrace Massage Chair & Free Eye Massager
| Brand | Elements |
|---|---|
| Color | White |
| Style | Modern |
| Collection | Embrace |
| Features | Massage |
Callihan Loveseat w/ Console P3 & ZW
| Weight | 319 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 81 × 43 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | York Butternut Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Callihan |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Massage, Power |
Callihan Sofa w/ Loveseat & Recliner
| Weight | 832 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | York Butternut Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Callihan |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Massage, Power |
Callihan Sofa & Loveseat
| Weight | 639 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | York Butternut Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Callihan |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Massage, Power |
Callihan Sofa & Recliner
| Weight | 512 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | York Butternut Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Callihan |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Massage, Power |
Artemis Small/medium
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 38.5 × 44 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Gray |
| Features | Massage |
Maya Medium Wide
| Weight | 600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 43.5 × 45.5 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Gray |
| Features | Massage |
Load more products
Loading...