Showing 1–15 of 51 resultsSorted by price: low to high
Artemis Medium/large
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 38.5 × 48 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Artemis |
| Features | Massage |
Maya Large
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 39 × 48 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maya |
| Features | Massage |
Maya Medium
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37.5 × 46 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maya |
| Features | Massage |
Maya Small
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37.5 × 43 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maya |
| Features | Massage |
Aiden Medium
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 33.5 × 45.5 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Aiden |
| Features | Massage |
Load more products
Loading...