Showing 16–18 of 18 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 97.75 × 81.75 × 55.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Mist |
| Style | Glamorous Transitional |
| Bed Size | California King |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 92.63 × 66.13 × 64 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mist |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 96.63 × 78.13 × 64 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mist |
| Style | Transitional |
| Bed Size | California King |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |