Showing 61–75 of 119 resultsSorted by price: low to high
Saxon Fabric Chaise
| Dimensions | 31 × 80 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Saxon Fabric Chaise Without Pillows
| Dimensions | 31 × 80 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Kingston Fabric Ottoman
| Dimensions | 21 × 27 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Kingston Leather Ottoman
| Dimensions | 21 × 27 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Leather |
Kingston Leather Ottoman Without Nails
| Dimensions | 27 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Leather |
Kingston Fabric Ottoman Without Nails
| Dimensions | 21 × 27 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...