Showing 1–15 of 128 resultsSorted by price: low to high
Germain Fabric Chair
| Dimensions | 39.5 × 39 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Foster Fabric Chair
| Dimensions | 44 × 46 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Traditional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Foster Fabric Sofa
| Dimensions | 44 × 97.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Traditional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Germain Fabric Sofa
| Dimensions | 41 × 93 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Lioni Leather Power Motion Sofa
| Dimensions | 43 × 93.5 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest |
Bastille Leather Recliner
| Dimensions | 37.5 × 32 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
Casale Fabric Ottoman
| Dimensions | 18 × 18 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Merino Fabric Cocktail Ottoman
| Dimensions | 20 × 28 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Merino Leather Ottoman
| Dimensions | 20 × 28 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
Casale Leather Ottoman
| Dimensions | 18 × 18 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
Germain Leather Chair
| Dimensions | 39.5 × 39 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
Germain Leather Chair Without Pillows
| Dimensions | 39.5 × 39 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
Load more products
Loading...