Showing all 10 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 24.5 × 25.75 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Morel |
| Style | Transitional |
| Collection | Highland Park |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 24.5 × 21 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Morel |
| Style | Transitional |
| Collection | Highland Park |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 88.63 × 84.38 × 58.38 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Morel |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Highland Park |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 24.5 × 21 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Morel |
| Style | Rustic |
| Collection | Highland Park |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 24.5 × 25.75 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Morel |
| Style | Rustic |
| Collection | Highland Park |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 88.63 × 68.38 × 58.38 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Morel |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Highland Park |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 92.63 × 80.38 × 58.38 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Morel |
| Style | Transitional |
| Bed Size | California King |
| Collection | Highland Park |
| Features | Fabric |