Showing 16–30 of 459 resultsSorted by price: low to high
Pinnacle Platinum Power Lift Recliner
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 33.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Shell |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pinnacle |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Storage |
Kaya Leather Power Motion Chair
| Dimensions | 39.5 × 41 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather, Power, Power Footrest |
Load more products
Loading...