Showing 61–75 of 472 resultsSorted by price: low to high
Pinnacle Swivel Gliding Recliner – 017512
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Shell |
| Style | Traditional |
| Collection | Pinnacle |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Harbor Town Swivel Gliding Recliner – 017799
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Transitional |
| Collection | Harbor |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
Dorian Rocking Recliner – 010755
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Fossil |
| Style | Transitional |
| Collection | Dorian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Rocking |
Load more products
Loading...