Showing all 6 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 36 × 36 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Mushroom |
| Collection | Ingrid |
| Features | Swivel |
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 36 × 36 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Mushroom |
| Collection | Ingrid |
| Features | Swivel |
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 38 × 41 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Mushroom |
| Collection | Lilah |
| Features | Swivel |