Showing all 11 resultsSorted by price: low to high
Nordhaven Upholstered Bed-forest Green – 850-551F-155F-822F-404, 850-661F-166F-822F-404
| Dimensions | 94.5 × 52.5 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Green |
| Detail Color | Nordic Walnut |
| Collection | NordHaven |
| Features | Customizable, Fabric |
Nordhaven Upholstered Bed-blue Mist – 850-551H-155H-822H-404, 850-661H-166H-822H-404
| Dimensions | 94.5 × 52.5 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Blue |
| Detail Color | Nordic Walnut |
| Collection | NordHaven |
| Features | Customizable, Fabric |
Nordhaven Upholstered Bed-navy Tweed – 850-551J-155J-822J-404, 850-661J-166J-822J-404
| Dimensions | 94.5 × 52.5 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Blue |
| Detail Color | Nordic Walnut |
| Collection | NordHaven |
| Features | Customizable, Fabric |
Nordhaven Upholstered Bed-sandstone – 850-551K-155K-822K-404, 850-661K-166K-822K-404
| Dimensions | 94.5 × 52.5 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Cream |
| Detail Color | Nordic Walnut |
| Collection | NordHaven |
| Features | Customizable, Fabric |
Nordhaven Upholstered Bed-mocha – 850-551M-155M-822M-404, 850-661M-166M-822M-404
| Dimensions | 94.5 × 52.5 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Nordic Walnut |
| Collection | NordHaven |
| Features | Customizable, Fabric |
Nordhaven Upholstered Bed-pure White – 850-551P-155P-822P-404, 850-661P-166P-822P-404
| Dimensions | 94.5 × 52.5 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | White |
| Detail Color | Nordic Walnut |
| Collection | NordHaven |
| Features | Customizable, Fabric |