Showing 31–45 of 166 resultsSorted by price: low to high
Magnolia Manor Credenza & Hutch
| Weight | 393 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 66 × 83 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Stone Brook Computer Credenza
| Weight | 203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 54 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rustic Saddle |
| Style | Transitional |
| Collection | Stone Brook |
| Features | Storage |
Stone Brook Jr Executive Credenza Set
| Weight | 254 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 54 × 74 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rustic Saddle |
| Style | Transitional |
| Collection | Stone Brook |
| Features | Storage |
Meritage Credenza & Hutch
| Weight | 388 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 66 × 82 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Aged Charcoal w/ Rub Thru & Caramel |
| Style | Traditional |
| Collection | Meritage |
| Features | Storage |
Meritage Jr Executive Credenza
| Weight | 218 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 66 × 31 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Aged Charcoal w/ Rub Thru & Caramel |
| Style | Traditional |
| Collection | Meritage |
| Features | Storage |
Meritage 5 Piece Jr Executive Set
| Weight | 644 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Aged Charcoal w/ Rub Thru & Caramel |
| Style | Traditional |
| Collection | Meritage |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...