Showing all 6 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 36 × 46 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oslo Fawn Leather |
| Style | Leather |
| Features | Power, Power Footrest, Storage |
| Dimensions | 36 × 70 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oslo Fawn Leather |
| Style | Leather |
| Features | Power, Power Footrest, Storage |
| Dimensions | 36 × 94 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oslo Fawn Leather |
| Style | Leather |
| Features | Power, Power Footrest, Storage |