Showing 1–15 of 122 resultsSorted by price: low to high
Isabella Fabric Chair
| Dimensions | 39 × 41 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Portobello |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Noel Fabric Chair
| Dimensions | 39 × 40 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Portobello |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Isabella Fabric Chair
| Dimensions | 39 × 41 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Portobello |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Noel Fabric Sofa
| Dimensions | 40 × 100 × 27.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Portobello |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Giles Fabric Counter Stool
| Dimensions | 22.25 × 20.19 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Portobello |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Hyde Fabric Bar Stool
| Dimensions | 23.38 × 18.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Portobello |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Hyde Fabric Counter Stool
| Dimensions | 23.38 × 18.5 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Portobello |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Keeley Fabric Arm Chair
| Dimensions | 27.38 × 24 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Portobello |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Keeley Fabric Bar Stool
| Dimensions | 27.25 × 24 × 47.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Portobello |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Kemp Fabric Bar Stool
| Dimensions | 22.81 × 23.25 × 42.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Portobello |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Keeley Fabric Counter Stool
| Dimensions | 27.25 × 24 × 41.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Portobello |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Kemp Fabric Counter Stool
| Dimensions | 22.81 × 23.25 × 36.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Portobello |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Slope Fabric Side Chair
| Dimensions | 27 × 25 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Portobello |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...