Showing 151–165 of 309 resultsSorted by price: low to high
Chalet II Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40 × 33 × 39.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Chalet II |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Swivel |
Highland II Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 39.5 × 32 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Highland II |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Highland II Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 39.5 × 32 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Highland II |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining, Swivel |
Highland II Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 39.5 × 32 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Highland II |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Highland II Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 39.5 × 32 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Highland II |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining, Swivel |
Baltic Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 38 × 29.5 × 40.4 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Modern |
| Collection | Baltic |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Baltic Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 38.1 × 29.5 × 40.4 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Modern |
| Collection | Baltic |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Swivel |
Stonegate Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 37.6 × 31.1 × 40.6 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Stonegate |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Stonegate Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 37.6 × 31.1 × 40.6 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Stonegate |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Swivel |
Load more products
Loading...