Showing 1–15 of 227 resultsSorted by price: low to high
Lioni Leather Power Motion Sofa
| Dimensions | 43 × 93.5 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest |
Anaheim Big & Tall Power Recline
| Dimensions | 39 × 31.1 × 45.5 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Black |
| Detail Color | Shoreham Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Vintage |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Leighton Power Lift Recline
| Dimensions | 36.6 × 32.3 × 43.3 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tonya Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Lift Chairs |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Storage |
Warrendale Power Recline – Loveseat
| Dimensions | 38.2 × 59.5 × 42.1 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Brown |
| Detail Color | Worthington Cognac |
| Style | Traditional |
| Collection | Motion Groups |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Warrendale Power Recline – Sofa
| Dimensions | 38.2 × 83.1 × 42.1 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Brown |
| Detail Color | Worthington Cognac |
| Style | Traditional |
| Collection | Motion Groups |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Mae Power Swivel Recliner
| Dimensions | 42 × 34.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Green |
| Detail Color | Sorrento Spa |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern Expressions |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Swivel |
Munro Power Swivel Glider Recline
| Dimensions | 40.8 × 32 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Gray |
| Detail Color | Matteo Smokey Gray |
| Style | Modern |
| Collection | Modern Expressions |
| Features | Glider, Leather, Power, Power Headrest, Swivel |
Luca Power Recline
| Dimensions | 40.2 × 31.5 × 38.6 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Green |
| Detail Color | Lorenzo Mint |
| Style | Transitional |
| Collection | Heads Up |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Luca Power Recline
| Dimensions | 40.2 × 31.5 × 38.6 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Gray |
| Detail Color | Bentley Dove |
| Style | Transitional |
| Collection | Heads Up |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Remi Power Recline
| Dimensions | 39.4 × 34.3 × 40.9 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Brown |
| Detail Color | Apollo Honey |
| Style | Transitional |
| Collection | Heads Up |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Charlotte Power Recline
| Dimensions | 38.5 × 28 × 43.3 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dobbs Putty |
| Style | Transitional |
| Collection | All Recliners |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Taylor Power Recline
| Dimensions | 39.75 × 29.5 × 44 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Brown |
| Detail Color | Elwood Saddle |
| Style | Transitional |
| Collection | Vintage |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Reece Stationary Sofa
| Dimensions | 37 × 80.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest |
Warrendale Power Recline – Recliner
| Dimensions | 38.2 × 35.8 × 42.1 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Brown |
| Detail Color | Worthington Cognac |
| Style | Traditional |
| Collection | Motion Groups |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Reece Stationary Chair
| Dimensions | 37 × 33.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest |
Load more products
Loading...