Showing 31–45 of 812 resultsSorted by price: low to high
Rowan Wall Recliner – 016765
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Contemporary |
| Collection | Rowan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Rowan Rocking Recliner – 010765
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Contemporary |
| Collection | Rowan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Rocking |
Harbor Town Rocking Recliner – 010799
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Transitional |
| Collection | Harbor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Rocking |
Pinnacle Rocking Recliner – 010512
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Shell |
| Style | Traditional |
| Collection | Pinnacle |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Scarlett High Leg Reclining Chair – 028431
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Scarlett |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Astor Rocking Recliner – 010519
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 37.5 × 44.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Platinum |
| Style | Contemporary |
| Collection | Astor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Rocking |
Redwood Rocking Recliner – 010776
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 44 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Redwood |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Rocking |
Pinnacle Wall Recliner – 016512
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Shell |
| Style | Traditional |
| Collection | Pinnacle |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Bastille Leather Recliner
| Dimensions | 37.5 × 32 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
Load more products
Loading...