Showing 76–90 of 377 resultsSorted by price: low to high
Morrison Power Reclining Sofa w/ Headrest – U44766
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Joel Reclining Sofa – 444761
| Weight | 201 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 90 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Joel |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Rheeves High Leg Reclining Chair – 295458
| Weight | 91.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Rheeves |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Brooks Reclining Loveseat – 448727
| Weight | 165 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric |
Brooks Reclining Sofa – 444727
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric |
Brooks Wall Recliner – 016727
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 35 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Jay Reclining Loveseat w/ Console – 449706
| Weight | 171 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 78.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Storage |
Pinnacle Wall Reclining Loveseat – 320512
| Weight | 144 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 57 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Traditional |
| Collection | Pinnacle |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Ferndale Reclining Chair – 265408
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.5 × 32 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Ferndale |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Morrison Reclining Loveseat – 448766
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric |
Brooks Reclining Loveseat w/ Console – 449727
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 78 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Storage |
Jay Reclining Sofa – 444706
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.6 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Load more products
Loading...