Showing 1–15 of 393 resultsSorted by price: low to high
Eldorado High Leg Reclining Chair
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 32.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Mission/Craftsman (Traditional Arts & Crafts) |
| Collection | Eldorado |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Brooks Rocking Recliner
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 35 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Slate |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Kimberly High Leg Reclining Chair
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 29.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Slate |
| Style | Traditional |
| Collection | Kimberly |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Haven High Leg Reclining Chair
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Haven |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Liam Rocking Recliner
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Twilight |
| Style | Contemporary |
| Collection | Liam |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Morrison Rocking Recliner
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Traditional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Collage Rocking Recliner
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 29.5 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Khaki |
| Style | Contemporary |
| Collection | Collage |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Jasper Wall Recliner
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 40 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Contemporary |
| Collection | Jasper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Joel Rocking Recliner
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 40 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Brownstone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Joel |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Load more products
Loading...