Showing 1–15 of 71 resultsSorted by price: low to high
River Place Panel Back Side Chair (RTA)
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 42 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Riverstone White & Tobacco |
| Style | Cottage |
| Collection | River Place |
| Features | Fabric |
River Place Curio Cabinet
| Weight | 316 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 44 × 90 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Riverstone White & Tobacco |
| Style | Cottage |
| Collection | River Place |
| Features | Storage |
Server & Hutch
| Weight | 352 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 64 × 78 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Riverstone White & Tobacco |
| Style | Cottage |
| Collection | River Place |
| Features | Storage |
Breakfront Server
| Weight | 222 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 66 × 42 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Riverstone White & Tobacco |
| Style | Cottage |
| Collection | River Place |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...