Showing 16–30 of 71 resultsSorted by price: low to high
River Place Accent Server
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 62 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Riverstone White & Tobacco |
| Style | Cottage |
| Collection | River Place |
| Features | Storage |
River Place 5 Piece Rectangular Table Set
| Weight | 292 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Riverstone White & Tobacco |
| Style | Cottage |
| Collection | River Place |
| Features | Fabric |
River Place 5 Piece Pedestal Table Set
| Weight | 248 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Riverstone White & Tobacco |
| Style | Cottage |
| Collection | River Place |
| Features | Fabric |
River Place 6 Piece Rectangular Table Set
| Weight | 371 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Riverstone White & Tobacco |
| Style | Cottage |
| Collection | River Place |
| Features | Fabric |
River Place 7 Piece Rectangular Table Set
| Weight | 343 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Riverstone White & Tobacco |
| Style | Cottage |
| Collection | River Place |
| Features | Fabric |
River Place Bar Cabinet
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 50 × 78 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Riverstone White & Tobacco |
| Style | Cottage |
| Collection | River Place |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...