Showing 1–15 of 168 resultsSorted by price: low to high
Dawkins Leather Sofa
| Dimensions | 40.5 × 94 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
Cassian Reclining Sofa
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Cassian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Load more products
Loading...