Showing 76–90 of 168 resultsSorted by price: low to high
Gramercy Dining Curved Leg Side Chair (2pcs Per Carton)
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 48 in |
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Traditional |
| Collection | Gramercy |
| Features | Leather |
Gramercy 6PC Dining Set-Table, Four Tall Back Chairs and Settee
| Weight | 378 lbs |
|---|---|
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Traditional |
| Collection | Gramercy |
| Features | Leather |
Gramercy 7PC Dining Set-Table and Six Tall Back Chairs
| Weight | 335 lbs |
|---|---|
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Traditional |
| Collection | Gramercy |
| Features | Leather |
Gramercy Dining Straight Leg Side Chair (2pcs Per Carton)
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 47 in |
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Traditional |
| Collection | Gramercy |
| Features | Leather |
Gramercy Dining Three Seat Sofa w/Seven Pillows
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 67 × 36 in |
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Gramercy |
| Features | Leather |
Dapper 5PC Rectangular Standard Height Dining Set in Walnut-Table & Four Chairs
| Weight | 181 lbs |
|---|---|
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Dapper |
| Features | Fabric |
Dapper Rectangular Counter Dining 5PC Set-Table and Four Chairs
| Weight | 233 lbs |
|---|---|
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Dapper |
| Features | Fabric |
Dapper Rectangular Dining 5PC Set-Table and Four Chair
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Dapper |
| Features | Fabric |
Dapper 5PC Round Counter Height Dining Set-Table & Four Chairs
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Dapper |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...