Showing 1–15 of 68 resultsSorted by price: low to high
Magnolia Manor Queen Uph Bed
| Weight | 198 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 68 × 69 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Bisque |
| Style | Traditional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Fabric |
Magnolia Manor 7 Drawer Dresser
| Weight | 204 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 64 × 40 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Bisque |
| Style | Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Buffet
| Weight | 173 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 56 × 40 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Bisque |
| Style | Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor 5 Piece Rectangular Table Set
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Bisque |
| Style | Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...