Showing 16–30 of 68 resultsSorted by price: low to high
Magnolia Manor 7 Piece Rectangular Table Set
| Weight | 360 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Bisque |
| Style | Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Fabric |
Magnolia Manor Alt 7 Piece Rectangular Table Set
| Weight | 347 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Bisque |
| Style | Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Fabric |
Magnolia Manor Chair Side Table
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 26 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Bisque |
| Style | Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...