Showing 46–60 of 68 resultsSorted by price: low to high
Magnolia Manor Rectangular Cocktail Table
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 52 × 20 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Bisque |
| Style | Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor End Table
| Weight | 57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 24 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Bisque |
| Style | Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor King Uph Bed, Dresser & Mirror
| Weight | 495 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Bisque |
| Style | Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Fabric |
Magnolia Manor King California Uph Bed
| Weight | 250 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Bisque |
| Style | Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Fabric |
Magnolia Manor King California Uph Bed, Dresser & Mirror
| Weight | 503 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Bisque |
| Style | Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...