Server
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Contact store for Stock and Pricing
Special Financing Available See Details
Description
Product Details
| Constructed of select hardwoods and random oak veneer | Yes |
|---|---|
| Four individually framed doors with woven natural material | Yes |
| Custom designed hardware in an aged bronze finish | Yes |
| Multistep blonde finish for a casual vibe | Yes |
| Sleek full round tapered legs | Yes |
| Two silverware tray drawers and two adjustable shelves behind doors | Yes |
| 5″ from bottom of case to floor | Yes |
| Dimensions | 70.00″W X 19.00″D X 36.50″H |
| Weight | 184.08 lbs |
Additional information
| Weight | 184.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 70 × 36.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Drift |
| Style | Cottage |
| Collection | Laguna |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Request Product Details & Pricing
"*" indicates required fields
Request Product Details & Pricing
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.