Rect Dining Table
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Contact store for Stock and Pricing
Special Financing Available See Details
Description
Product Details
| Constructed of hardwood/Poplar solid and Ash veneer | Yes |
|---|---|
| Planked wood top panel | Yes |
| 66″ x 42″ top extends to 84″ x 42″ with one 18″ leaf inserted | Yes |
| Dimensions | 66.00″W X 42.00″D X 30.00″H |
| Weight | 178.57 lbs |
Additional information
| Weight | 178.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 66 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered Worn White |
| Style | Rustic |
| Collection | Rect |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
21250
Category: Dining Tables
Tags: Dining Tables, Riverside Furniture, Weathered Worn White, White
Reviews
There are no reviews yet.