Showing 1–15 of 185 resultsSorted by price: low to high
Norris Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Greyson Rocking Recliner – 010530
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Traditional |
| Collection | Greyson |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Rocking |
Trouper Power Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Power Recline, Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Maverick Power Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Power Recline, Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Casey Rocking Recliner – 010767
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Contemporary |
| Collection | Casey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Rocking |
Brooks Rocking Recliner – 010727
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 35 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Rocking |
Gibson Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Casual, Transitional |
Stratus Power Rocking Recliner w/ Massage & Heat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |
Reed Power Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...