Showing 31–45 of 4954 resultsSorted by price: low to high
Casey Rocking Recliner
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Contemporary |
| Collection | Casey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Brooks Rocking Recliner
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 35 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Slate |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Kimberly High Leg Reclining Chair
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 29.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Slate |
| Style | Traditional |
| Collection | Kimberly |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Haven High Leg Reclining Chair
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Haven |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Cabot Low Leg Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Randell Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Riley High Leg Power Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Robin Reclining Chair & A Half
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Morrison Power Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Stratus Power Rocking Recliner w/ Massage & Heat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |
Reed Power Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |
Pinnacle Power Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Randell Wall Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 45.5 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Randell |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Load more products
Loading...