Showing 46–60 of 4954 resultsSorted by price: low to high
Liam Rocking Recliner
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Twilight |
| Style | Contemporary |
| Collection | Liam |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Neal Wall Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Wall Hugger |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Morrison Rocking Recliner
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Traditional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Arthur Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Collage Rocking Recliner
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 29.5 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Khaki |
| Style | Contemporary |
| Collection | Collage |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Jasper Wall Recliner
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 40 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Contemporary |
| Collection | Jasper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Reed Wall Recliner
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 36 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Reed |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Joel Rocking Recliner
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 40 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Brownstone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Joel |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Reed Rocking Recliner
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 36 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Beige |
| Style | Contemporary |
| Collection | Reed |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Murray Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Black, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Casual |
Albany Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White, Yellow |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Modern |
James Rocking Recliner
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Lead |
| Style | Transitional |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Load more products
Loading...