Showing 16–30 of 32 resultsSorted by price: low to high
James Rocking Recliner
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.0 × 39.0 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Casual |
Reese Right-Arm Sitting Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline |
| Style | Contemporary, Transitional |
Turner Wall Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Wall Hugger |
| Style | Contemporary, Transitional |
Rowan Wall Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Manual Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Coleman Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Manual Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Lancer Wall Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Manual Recline, Recline, Wall Hugger |
| Style | Transitional |
Roman Reclining Chair and A Half
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Manual Recline |
| Style | Casual |
528 Larson Reclina-Rocker
| Dimensions | 38 × 36.75 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Lawrence Rocker Recliner
| Dimensions | 37 × 39 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Sparrow Rocking Recliner
| Dimensions | 38 × 33.5 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Apollo Rocking Recliner
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Maddox Rocking Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 39 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Emmons Collection Contemporary Rocking Recliner
| Dimensions | 38.5 × 35.5 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Neptune Rocker Recliner
| Dimensions | 94 × 82.5 × 105 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Manual Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...