Showing 31–32 of 32 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 39 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
| Dimensions | 38 × 37.5 × 44 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |