Power Reclining
Showing 46–60 of 172 resultsSorted by price: low to high
Brooks Power Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar – X49727
| Weight | 221.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 78 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Transitional |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Brooks Power Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar – X44727
| Weight | 233.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Reece Power Reclining Sofa with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 80.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest, Power Reclining |
Reece Power Reclining Loveseat with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 57 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest, Power Reclining |
Reece Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 68.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest, Power Reclining |
Luna Power Reclining Sofa with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 78.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Luna |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Luna Power Reclining Loveseat with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 55 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Luna |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Luna Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 66.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Luna |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Sanibel Power Reclining Sofa with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 80.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sanibel |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Reclining |
Sanibel Power Reclining Loveseat with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 57 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sanibel |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Reclining |
Sanibel Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 68.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sanibel |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Sanibel Power Reclining Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 33.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Sanibel |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Essex Power Reclining Sofa with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 37 × 80.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Essex |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Reclining |
Essex Power Reclining Loveseat with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 37 × 57 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Essex |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Reclining |
Essex Power Reclining Loveseat with Console and Headrest and Lumbar
| Dimensions | 37 × 68.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Essex |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Reclining |
Load more products
Loading...