Power Reclining
Showing 61–75 of 172 resultsSorted by price: low to high
Cairo Power Reclining Sofa with Power Headrest
| Dimensions | 39 × 80.5 × 40.3 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cairo |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Oakwood Power Reclining Sofa
| Dimensions | 36.6 × 81.3 × 40.6 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Oakwood |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Leighton Power Reclining Sofa with Power Headrest
| Dimensions | 41 × 86 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Leighton Power Reclining Loveseat with Power Headrest
| Dimensions | 41 × 63 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Leighton Power Reclining Loveseat with Console
| Dimensions | 41 × 76.4 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Leighton Power Reclining Sofa with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 41 × 86 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Leighton Power Reclining Loveseat with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 41 × 63 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Leighton Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 41 × 76.4 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Kenaston Power Reclining Sofa with Power Headrest
| Dimensions | 41 × 85.75 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kenaston |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Kenaston Power Reclining Sofa with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 41 × 85.75 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kenaston |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Asher Power Reclining Sofa with Power Headrest
| Dimensions | 39.5 × 87 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Asher |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Asher Power Reclining Loveseat with Power Headrest
| Dimensions | 39.5 × 64 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Asher |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Asher Power Reclining Loveseat with Console
| Dimensions | 39.5 × 76.8 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Asher |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Asher Power Reclining Sofa with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 39.5 × 87 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Asher |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Asher Power Reclining Loveseat with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 39.5 × 64 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Asher |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Load more products
Loading...